oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 17.4., 27.kolo
Mladá Boleslav 
14:00
 SFC Opava


V dubnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

2.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC se Slováckem bude jako hlavní rozhodčí řídit Ondřej Lerch, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Caletka (AR1) a Jakub Mojžíš (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Jakub Vojkovský, videorozhodčí je Ondřej Cieslar a asistentem videorozhodčího je David Hock. Delegátem FAČR je Miroslav Tullinger a technickým delegátem LFA František Hubička.
7.4.Delegace rozhodčíchSobotní utkání Slezského FC na půdě Baníku bude jako hlavní rozhodčí řídit Karel Hrubeš, na čarách mu budou asistovat pomezní sudí Petr Kotalík (AR1) a Jiří Pečenka (AR2). Čtvrtým rozhodčím je Dalibor Černý, videorozhodčí je Jana Adámková a asistentem videorozhodčího je Adam Horák. Delegátem FAČR je Zdeněk Tasch a technickým delegátem LFA je Petr Mikel.
8.4.František Metelka má 41 letDnes slaví své 41. narozeniny někdejší vynikající záložník, který má na svém kontě 157 ligových startů, a nynější trenér mladších dorostenců U17 František Metelka! Přejeme všechno nejlepší, hlavně pevné zdraví a hodně štěstí i úspěchů ve fotbalovém a osobním životě!
9.4.Upřesnění termínuVedení FORTUNA:LIGY už potvrdilo přesné termíny utkání 30. kola – domácí duel s pražskými Bohemians 1905 sehrajeme v sobotu 1. května od 15 hodin.
13.4.Mondek má stopkuKarol Mondek si v sobotu na půdě Mladé Boleslavi nezahraje. Disciplinární komise mu zastavila činnost na jedno soutěžní utkání poté, co nasbíral čtyři žluté karty.