oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
3.1.Slezský FC zahájil zimní přípravuRedakceHráči Slezského FC Opava dnes dopoledne zahájili hlavní část zimní přípravy. Opavští fotbalisté budou pilovat formu pro jarní část ročníku, první soutěžní zápas je čeká 2. března.
3.1.Lumír Sedláček: Hlavní je, ať nám drží zdravíRedakceNejzkušenější hráč v kádru Slezského FC Opava se podělil o svá očekávání před zimní přípravou.
3.1.Slezský FC Opava jmenoval sportovního manažeraRedakcePředstavenstvo Slezského FC Opava dnes jmenovalo Karla Jarůška do funkce sportovního manažera. Karel Jarůšek se s klubem dohodl na smlouvě do konce sezóny 2012/13.
3.1.Nová trenérská smlouva pro Jaroslava Kolínka; jmenování tiskového mluvčíhoRedakcePředstavenstvo klubu se dnes kromě jmenování Karla Jarůška sportovním manažerem věnovalo dalším organizačním záležitostem.
4.1.Karel Jarůšek: Jsem přesvědčený, že je možné náš cíl zvládnoutRedakceDo Slezského FC Opava se vrací muž, který v něm dříve působil. Jeho mise byla tehdy úspěšná, před deseti lety slavil v trenérské roli postup do první ligy. Nyní Karel Jarůšek přichází do klubu v nové funkci a za zcela odlišných okolností.
5.1.Rozpis přípravných utkáníRedakceAktuální rozpis přátelských utkání Slezského FC Opava v rámci zimní přípravy.
6.1.Josef Květon: Chci potvrzovat, že do branky patřímRedakceOpavský brankář se pro klubový web vyjádřil ke své pozici v týmu a dalším tématům.
7.1.Plakátový kalendář pro rok 2013RedakceVe fanshopu na Městském stadionu si fanoušci v běžných otevíracích hodinách mohou zakoupit plakátový kalendář pro rok 2013.
7.1.Starší přípravka druhá na turnaji ve VítkovicíchRedakceV neděli 6. ledna se ve Vítkovicích uskutečnil turnaj starších přípravek s účastí 10 mužstev. Hrálo se systémem dvou skupin. První dva z každé skupiny šli o boje o medaile, další týmy hrály o umístění.
7.1.Mladší přípravka si veze stříbro z BílovceRedakcePrvní turnaj roku 2013 sehráli malí fotbalisté SFC Opava ročníku 2004 na půdě Bílovce. Turnaje se účastnilo celkem 10 týmů, které byly rozděleny do dvou základních skupin.
9.1.Robin Wirth: Trenérovu důvěru chci splácet svými výkonyRedakceZáložník Slezského FC Opava se pro klubový web vyjádřil k dosavadnímu průběhu zimní přípravy.
10.1.František Metelka: Všichni víme, o co v zimní přípravě jdeRedakceFrantišek Metelka patří ve svých 32 letech k nejzkušenějším hráčům v kádru. Jediný zápas mu zbývá k odehrání 150 ligových utkání v opavském dresu. Co pro něj znamená zimní příprava?
11.1.VIDEO: David Vavruška před prvním přípravným zápasemRedakceTrenér David Vavruška se vyjádřil k dosavadnímu průběhu zimní přípravy a prvnímu přátelskému utkání, které Slezský FC odehraje v Žilině.
11.1.Slezský FC zítra vyráží za prvním zimním soupeřem do ŽilinyRedakceV sobotu 12. ledna si opavští hráči zahrají první zimní přátelské utkání, v němž je čeká MŠK Žilina. Zápas se odehraje od 14 hodin na hřišti ve Strážově, kde sídlí fotbalová akademie slovenského klubu.
12.1.MŠK Žilina 2–1 SFC OpavaRedakceSlezský FC Opava má za sebou první zimní přípravné utkání. V něm se představil na hřišti úřadujícího slovenského mistra.
14.1.Jan Pejša bude působit u týmu U19RedakceJan Pejša pokračuje v trenérském působení ve Slezském FC Opava.
14.1.U9: Zhodnocení podzimní části sezónyRedakceRoman Štůrala, trenér ročníku 2004, hodnotí výkony svých svěřenců v podzimní části ročníku 2012/13.
15.1.Ve středu čeká Slezský FC utkání s HlučínemRedakcePo zápase v Žilině si opavští fotbalisté zahrají proti soupeři z nedalekého Hlučína. Zápas začíná ve středu 16. ledna v 15 hodin na umělé trávě v Kylešovicích.
15.1.Martin Neubert: Mým cílem je vybojovat si místo v sestavěRedakceOpavský odchovanec se do Slezského FC vrátil na zimní přípravu z hostování ve Frýdku-Místku. V sobotu odehrál druhý poločas v přátelském utkání se Žilinou.
16.1.Vybrané klubové produkty jsou k dostání také v MIC OpavaRedakceDíky spolupráci s Městským informačním centrem Opava si fanoušci mohou zakoupit vybrané klubové produkty také v blízkosti Hlásky.
Další stránky
123>>