oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava


V prosinci 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
3.12.Pocta pro Romana Westa! Opavský kouč vyhlášen trenérem měsíceRedakceOpava – Kouč fotbalistů Slezského FC Roman West byl vyhlášen nejlepším trenérem ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE za uplynulý měsíc.
3.12.Letos naposledy na fotbal: Slezský FC hostí lídra soutěže z BrnaOPA - BRN 0:2, 16.kolo | RedakceOpava – V Městských sadech se v sobotu 4. prosince půjde letos naposledy na FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU. Fotbalisté Slezského FC od 13.30 hodin vyzvou brněnskou Zbrojovku.
3.12.Na zápas s Brnem max. 1 000 osob. Jaké jsou podmínky pro vstup na stadion?RedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC v sobotu 4. prosince od 13.30 hodin vyzvou brněnskou Zbrojovku. Jaké jsou aktuální podmínky vstupu na stadion?
4.12.Vítězná série skončila. Proti Brnu jsme se střelecky neprosadiliOPA - BRN 0:2, 16.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Poslední utkání v letošním roce fotbalistům Slezského FC nevyšlo. Svou převahu v první půli nedokázali přetavit v góly, po změně stran Zbrojovka dvakrát udeřila a odvezla si tři body.
6.12.West po porážce s Brnem: Měli jsme rozhodnout v první půliRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Slezského FC ztratili dobře rozehraný duel s brněnskou Zbrojovkou. Z převahy v první půli totiž nevytěžili ani gól a po změně stran vinou vlastních chyb dovolili soupeři dvakrát skórovat. Jak zápas viděl opavský trenér Roman West?
6.12.Druhý gól a bylo po nás, přiznává Rychlý. Co řekl o Řezníčkovi?Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Absolvoval náročný duel. Opavský obránce Adam Rychlý v duelu se Zbrojovkou neúnavně sváděl osobní souboje s Jakubem Řezníčkem. Co říkal po utkání s Brnem?
7.12.Prohlášení představenstva Slezského fotbalového clubu Opava a.s.Představenstvo Slezského fotbalového clubu Opava a.s.Opava – V úterý 7. prosince se konalo řádné zasedání představenstva Slezského fotbalového clubu Opava a.s.
8.12.Hodnocení WestRedakce
8.12.Pohár mládeže FAČR rozlosován. Na koho narazí týmy SFC?RedakceOpava – Pohár mládeže FAČR už zná přesné losy finálových turnajů, na kterých nebudou chybět ani mužstva Slezského FC Opava. S jakými soupeři změří síly?
9.12.Pisačič se loučí, ve Slezském FC už dále působit nebudeRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Chorvatský útočník Luka Pisačič už v jarní části sezony dres Slezského FC oblékat nebude.
10.12.SFC si pojistil mladého dravce, Blatný podepsal první smlouvuRedakceOpava – Talentovaný útočník Josef Blatný podepsal ve Slezském FC svou první profesionální smlouvu.
12.12.Dárečky předány: Mikulášská nadílka už dělá radost malým pacientůmRedakce | FOTO: Tomáš Závěšický, sfc.czOpava – Dětským pacientům už zpříjemňují pobyt ve Slezské nemocnici dárečky z naší tradiční Mikulášské nadílky, do které se zapojila také spoustu z Vás!
14.12.Slezský FC Opava obhájil statuty SCM a SpSMRedakceOpava – Slezský FC Opava uspěl v licenčním řízení Tribunálu talentované mládeže FAČR a obhájil statuty Sportovního centra mládeže (SCM) a Sportovního střediska mládeže (SpSM).
20.12.Potřebujeme ustálit kádr, říká Roman West. Jak hodnotí podzim?RedakceOpava – První půlrok na trenérské lavičce Slezského FC má za sebou Roman West. Zprvu se nově poskládanému týmu pod jeho vedením nevedlo podle představ, ale závěr podzimu zastihl opavský celek v parádní formě a Westův výběr se vyšvihl až na šesté místo. „Na jaře bychom se měli snažit o baráž,“ říká Roman West. Jak hodnotí podzimní část soutěžního ročníku?
20.12.Ulovili jsme první posilu, v SFC bude působit Michal BílekRedakce | FOTO: M. Solař, fkusti.czOpava – Vítáme první zimní posilu. Dres Slezského FC bude nově oblékat záložník Michal Bílek.
23.12.Druhá posila už je ve Slezsku: Dres SFC bude oblékat Miloš KopečnýRedakceOpava – Druhou zimní posilou Slezského FC se stal obránce Miloš Kopečný, jenž s klubem podepsal smlouvu do 30. června 2024.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokKlubOpava – Slezský fotbalový club Opava přeje všem hráčům, trenérům, fanouškům, váženým partnerům, spolupracovníkům klubu a statutárnímu městu Opava příjemné prožití vánočních svátků, pevné zdraví, štěstí a úspěchů v nadcházejícím roce 2022.
29.12.SFC s Fotbalovým andělem podpořili SebíkaRedakceOpava – Společně s naší partnerskou organizací, kterou je Fotbalový anděl, jsme se v úterý zúčastnili večeře, v jejímž rámci byl předán výtěžek z aukce dresů nemocnému Sebíkovi.
30.12.SFC zná téměř kompletní program zimní přípravy, součástí je i soustředění v TureckuRedakceOpava – Začátek přípravy v domácích podmínkách, následné soustředění v Turecku a generálka s Brnem, takto se dá shrnout přípravný program Slezského FC před startem jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.
31.12.Proběhla řádná valná hromada akciové společnosti. Jakub Šafarčík místopředsedou představenstvaKlubOpava – Ve čtvrtek 30. prosince proběhla řádná valná hromada Slezského fotbalového clubu a. s.
Další stránky
1>>