oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava


V únoru 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Slezský FC vyhrál ve Zlíně, jediný gól vstřelil SchaffartzikZLF - OPA 0:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaZ L Í N, O P A V A - Fotbalisté Slezského FC zvítězili v druhém přípravném utkání v řadě. Opavští si výhru připsali na umělé trávě v Pasekách, kde porazili výběr druholigového Zlína. Jediný gól zápasu vstřelil z pokutového kopu Jan Schaffartzik.
1.2.Opava hlásí posily! Přichází Polách, Mrázek a SchneiderRedakceO P A V A - Slezský FC v týdnu dojednal příchod dalších posil do kádru třetiligového áčka. Pomoci v boji o postup by mělo nově také trio Tomáš Polách, Tomáš Mrázek a František Schneider.
3.2.Žáci kategorie U14 úspěšní na turnajíchRedakceO P A V A - Opavští žáci U14 se před týdnem zúčastnili dvou turnajů a vedli si výborně. V Hlučíně naděje Slezského FC zvítězily, v Brně braly třetí místo.
3.2.Školička Slezského FC stříbrná v HlučíněRedakceH L U Č Í N, O P A V A – Opavská fotbalová školička o víkendu absolvovala dobře obsazený turnaj v Hlučíně, kde díky povedeným výkonům získala stříbro.
3.2.Přípravka U11 triumfovala na turnaji v ZašovéRedakceZ A Š O V Á, O P A V A - Starší přípravka Slezského FC se v sobotu zúčastnila turnaje v Zašové, kde předvedla parádní výkony a suverénním způsobem se stala vítězem turnaje.
6.2.Výběr Slezského FC 2005 reprezentoval na dvou turnajíchRedakceO P A V A - Přípravka Slezského FC složená z hráčů ročníku narození 2005 se o víkendu prezentovala na dvou turnajích. V opavské víceúčelovce obsadily naděje SFC druhé místo, ve Smilovicích skončily čtvrté.
7.2.Opavská šestnáctka absolvovala soustředění v PrazeRedakceP R A H A, O P A V A – Dorostenci Slezského FC kategorie U16 absolvovali krátké soustředění v Praze, v rámci kterého odehráli tři zápasy s pražskými celky.
9.2.Příprava pokračuje, Slezský míří na hřiště GliwicGLW - OPA 2:0, 0.kolo | RedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC cestují k dalšímu přípravnému zápasu do Polska, kde se utkají s celkem Gliwic. Výkop zápasu je naplánován na pondělní osmnáctou hodinu.
10.2.Do Prahy zavítali také hráči opavské čtrnáctkyRedakceP R A H A, O P A V A - Tým kategorie U14 absolvoval dvoudenní návštěvu Prahy, kde se utkal se dvěma pražskými kluby Viktorií Žižkov a Duklou Praha. Součástí návštěvy byla také prohlídka Pražského hradu a olympijské vesničky postavené na letenské pláni.
10.2.Opava v přípravě potřetí prohrála, nestačila na polské GliwiceGLW - OPA 2:0, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaG L I W I C E - V pořadí sedmý přípravný zápas opavským fotbalistům nevyšel. I s čerstvou akvizicí Poláchem v základní sestavě si Baránkova družina v Polsku prohrála. Favorizovaný Piast Opavu nepřejel, utkání bylo vcelku vyrovnané, ale v některých pasážích se projevila větší zkušenost polského prvoligového týmu, který proměnil dvě šance a svou generálku úspěšně zvládl.
11.2.Jan Schaffartzik: Základ jistý nemám, hrát v něm mohou všichniGLW - OPA 2:0, 0.kolo | RedakceG L I W I C E - Slezský FC v přípravném utkání podlehl Gliwicím na jejich nově postaveném stadionu, ale herně zcela nevyhořel a hlavně v závěru zápasu mohl skórovat po několika nebezpečných standardkách Lumíra Sedláčka. Téměř 70 minut kmital na levém kraji zálohy podzimní tahoun Opavy Jan Schaffartzik, který se ocitl v největší šanci žluto-modrých v první půli, tu ale neproměnil.
15.2.Přehled víkendových zápasů týmů Slezského FCRedakceO P A VA – Níže vám přinášíme kompletní program mužstev Slezského FC Opava o tomto víkendu. Áčko míří do Rybnika, dorostence čeká souboj s Karvinou a žáci a přípravky míří na halové turnaje.
15.2.Opavští fotbalisté jedou opět do Polska, kde vyzvou RybnikRedakceO P A V A - Fotbalisté Slezského FC po přípravném utkání na půdě Gliwic míří k dalšímu zápasu opět k našim severním sousedům. Opavští se v sobotu 15. února 2014 od 13 hodin utkají s prvoligovým Rybnikem. V něm nalezneme také českou stopu. Nedávno s ním totiž půlroční kontrakt uzavřeli dva odchovanci Baníku Ostrava Antonín Buček a Tomáš Vrťo.
15.2.Opava v Polsku vedení neudržela. Rybnik srovnal v poslední minutěRYB - OPA 1:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaR Y B N I K - Opavští fotbalisté absolvovali další přípravný zápas v dlouhé zimní přípravě. Nyní se utkali Rybnikem, hrajícím druhou nejvyšší soutěž v Polsku, a ve druhém poločase šli po trefě Dvorníka do vedení. Slezský FC byl aktivnějším celkem, jenže v poslední minutě domácí vyrovnali díky gólu Vrťa.
17.2.Žákovský výběr U13 triumfoval na turnaji v PřerověRedakceO P A V A - Žáčci Slezského FC absolvovali v sobotu halový turnaj v Přerově. Opavská třináctka na turnaji ani jednou neprohrála a zaslouženě se stala vítězem turnaje.
18.2.Souhrn víkendových dorosteneckých zápasů RedakceO P A V A – Dorostenecké kategorie Slezského FC Opava o víkendu absolvovaly tři zápasy. Všechny výběry změřily síly s Karvinou, ale ani jeden z nich nedokázal zvítězit.
18.2.Jarní část MSFL a divize byla rozlosovánaRedakceO P A V A /+ ROZLOSOVÁNÍ DIVIZE/ – Opavští fotbalisté znají svůj los pro jarní část třetiligové sezony. Slezané doma stejně jako na hřištích svých soupeřů odehrají sedm zápasů. Druhou polovinu sezóny Opava odstartuje doma v souboji s Břeclaví. Domácí utkání bude Slezský FC hrát od 18 hodin pod umělým osvětlením.
19.2.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme vám víkendový program všech týmů Slezského FC. Muži hrají přípravný zápas s Třincem, rezerva se utká s Krnovem a jarní část sezony už startuje staršímu dorostu, který doma v úvodním kole přivítá pražskou Spartu.
20.2.Alois Skácel: Přípravu kluci zvládli dobře, charakter týmu ukáže až liga Redakce | FOTO: FASTAV ZlínO P A V A – Ve Slezském FC po neúspěšném podzimu skončil coby kouč devatenáctky Vladimír Skalba a nahradil jej fotbalový odborník Alois Skácel. Čtyřiapadesátiletý trenér má zkušenosti na rozdávání. Dlouho trénoval ve Zlíně, a to i druholigový výběr mužů. Působil v reprezentační devatenáctce a naposledy pracoval jako sportovní ředitel ševců. Nyní má za úkol zachránit opavský starší dorost v nejvyšší soutěži.
22.2.Starší dorost dokázal uhrát remízu s pražskou SpartouOPA - SPA 1:1, 24.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Dorostenci Slezského FC vstoupili do jarní části sezóny výtečně. Dokázali uhrát velice cenný bod s pražským favoritem Spartou, a dokonce mohli i vyhrát. Velkou šanci ovšem neproměnil Janetzký. Další zápas sehraje Skácelova družina za týden opět doma proti Frýdku Místku.
Další stránky
12>>