oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 23.10., 12.kolo
SFC Opava 
15:30
 Žižkov


V říjnu 2020 vyšly tyto články:

30.10.I my chceme hrát! Opavští fotbalisté podporují otevřený dopis premiéroviRedakceOpava – K otevřenému dopisu panu předsedovi Vlády ČR Andreji Babišovi se připojili hráči a kapitáni všech osmnácti klubů FORTUNA:LIGY včetně Slezského FC.
27.10.MOL Cup i celostátní dorostenecké soutěže přerušenyRedakceOpava – Výkonný výbor FAČR na svém zasedání rozhodl o přerušení soutěží, kde figuruje coby řídící orgán, do 31. prosince 2020.
26.10.e:LIGA je tady! Blíží se start druhé sezonyRedakceOpava – Ligová fotbalová asociace bude i v sezoně 2020/21 aktivní na poli esportu a pokračuje v projektu kompetitivního hraní hry FIFA21. Největší akci české FIFA scény čeká pod hlavičkou LFA druhý ročník. Do e:LIGY se znovu zapojí všechny kluby nejvyšší fotbalové soutěže včetně Slezského FC. Esportoví reprezentanti jednotlivých klubů budou bojovat o prize money v celkové hodnotě 150 tisíc korun!
23.10.Podzimní část mládežnických soutěží je u konce, stojí i béčkoRedakceOpava – Řídící komise pro Moravu rozhodla o odložení soutěží, které organizuje.
15.10.Omezení počtu hráčů na tréninku zrušeno. Konečně, raduje se KováčRedakceOpava – Po jednáních s Národní sportovní agenturou a Ministerstvem zdravotnictví Ligová fotbalová asociace informovala členské kluby o právním výkladu Krizového opatření Vlády ČR z pondělí 12. října.
12.10.Aktuální tréninkový režim mužstev Slezského FCKlubOpava – Na základě usnesení Vlády ČR jsou od pondělí 12. října pozastaveny veškeré fotbalové soutěže. Jak se situace konkrétně dotýká Slezského FC?
10.10.Béčko rozstřílelo Bohumín a zvítězilo potřetí v řaděOPB - BOM 5:1, 10.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Divizní rezerva Slezského FC má v kapse třetí výhru v řadě. Na domácím trávníku si poradila s Bohumínem rozdílem čtyř branek. Do hry zasáhli i hráči A-mužstva, kteří v závěru první půle třikrát udeřili.
8.10.Víkendový program Slezského FCRedakce
6.10.Jubileum Petra Žemlíka, trenérská ikona Opavy slaví 70 letRedakceOpava – Významné životní jubileum dnes slaví Petr Žemlík. Někdejší úspěšný trenér opavských fotbalistů má 70 let!
6.10.Prohlášení SFC k aktuálním vládním opatřenímKlubOpava – Na základě usnesení Vlády ČR ze dne 30. září 2020 o přijetí krizového opatření platí s účinností od 5. do 18. října 2020 následující opatření v rámci mistrovských utkání a tréninkového procesu všech mládežnických mužstev.
5.10.Nejstarší hráč ligové historie: Důležité je, že mladým pořád stačímRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – 42 let, 5 měsíců a 4 dny. Pavel Zavadil díky startu v sobotním utkání s Teplicemi překonal rekord Jaromíra Blažka a stal se nejstarším hráčem ligové historie. Co na to záložník Slezského FC říká a jaký je recept na fotbalovou dlouhověkost?
4.10.Čištění žaludků, gól a efektní salto. Důležitá výhra, ví MondekOPA - TEP 2:1, 6.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Do utkání měli výborný vstup, jenže neproměnili velké šance, a pak inkasovali. Fotbalisté SFC nakonec dramatický duel s Teplicemi otočili a zvítězili 2:1. O výhře Opavy rozhodl svou fantastickou trefou Karol Mondek. Jak hodnotil náročný zápas?
4.10.Věřím, že nám vítězství pomůže, říká Kováč. Mrzí ho zahozené šanceRedakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Slezský FC urval první vítězství v novém ročníku FORTUNA:LIGY. Jednoduchá cesta za třemi body to ale nebyla, v utkání s houževnatými Teplicemi musel opavský tým obracet skóre – a povedlo se. Opava poprvé naplno bodovala. Jak zápas hodnotí trenér Slezanů Radoslav Kováč?
3.10.Důležité organizační informace před utkáním s TeplicemiRedakce
3.10.První výhra je doma! Otočili jsme duel s TeplicemiOPA - TEP 2:1, 6.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaOpava – Fotbalisté Slezského FC poprvé v novém ročníku FORTUNA:LIGY zvítězili. V bitvě s Teplicemi sice prohrávali, ale poté skóre otočili díky brankám Jana Žídka a Karola Mondeka.
2.10.Naši hru musíme podpořit dobrým výsledkem, velí Zavadil před TeplicemiOPA - TEP 2:1, 6.kolo | RedakceOpava – V roli pozorovatele sledoval na teplických Stínadlech zápas domácího výběru s ostravským Baníkem opavský záložník Pavel Zavadil. Právě jeho studijní materiál ze severu Čech je stěžejní pro sobotní duel s Teplicemi.
1.10.Víkendový program Slezského FCRedakce
1.10.Přijďte si na zápas Slezského FC s Teplicemi pro dárky!RedakceOpava – Životní jubileum se musí pořádně oslavit. Fortuna působí na našem území již 30 let a pro vás, fanoušky Opavy, si připravila dárky! Přijďte v sobotu na zápas a vyzvedněte si fanouškovský balíček plný dárků. Rozdávat se bude právě před utkáním s Teplicemi.