oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
sobota 2.7., příp.
SFC Opava 2
Pov. Bystrica 2
středa 6.7., příp.
SFC Opava 
11:00
 Jastrzebie


V únoru 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.2.Rezerva prohrála v Olomouci, jediný gól dal KorbelRedakceO L O M O U C - Opavské béčko si před dalším přípravným zápasem udělalo výlet do Olomouce, kde změřilo síly s účastníkem MSFL – Holickým fotbalovým klubem. Byť Slezané nepodali vůbec špatný výkon, nakonec odjeli poraženi v poměru 1:3.
28.2.Šestnáctka prohrála po přestřelce v ŽiliněRedakceO P A V A – V dalším přípravném utkání narazila naše šestnáctka na obzvlášť kvalitního soupeře ze Slovenska, kterým byla Žilina. Byť se Slezané neprezentovali vůbec špatným výkonem, nakonec trávník opouštěli s prohrou 3:4.
27.2.Poslední zápas přípravy dopadl výborně, Slezský FC přehrál BorčiceOPA - BCE 4:1, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A – To byla jízda! Opavští fotbalisté ve svém posledním přípravném zápase přejeli ambiciózní slovenský tým Borčice 4:1. Slováci dorazili do Slezska i se svými hvězdami Halenárem, Sivou, Novákem či Hanzlem. Z pozice stopera dirigoval hru slovenského týmu ex-opavský Marián Štrbák.
25.2.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Áčko Slezského FC čeká v sobotu generálka proti ambicióznímu slovenskému celku z Borčic. Hrát by se mělo za koupalištěm, v případě nepříznivého počasí bude místem utkání kylešovická umělka. Mladší dorostenci sehrají zápasy proti Zabrze, přípravky a miniškoličku čekají triangly.
23.2.VIDEO: Cvičení pro hráče přípravekRedakceO P A V A - Ve spolupráci s šéftrenérem přípravek Slezského FC Janem Hruškou mladším přinášíme videa, která mají sloužit fotbalistům z kategorie přípravek. Jsou rozdělena do tří úrovní. První úroveň je pro fotbalovou školičku U7, druhá pro mladší přípravku U9 a třetí úroveň pro starší přípravku U11.
21.2.Devatenáctka veze bod z Mladé BoleslaviMBA - OPA 2:2, 37.kolo | RedakceM L A D Á B O L E S L A V – Devatenáctka vyválčila bod v Mladé Boleslavi. Naši kluci neodehráli špatné utkání, dokonce v prvním poločase vedli o dvě branky. Tým z města škodovek vyrovnával z pokutových kopů.
20.2.Opava porazila ambiciózní TychyOPA - TYC 2:0, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaB Í L O V E C – Opava porazila v sobotním přípravném utkání polské Tychy, ambiciózního účastníka třetí nejvyšší soutěže. O branky se postarali Jakub Přichystal a Tomáš Mrázek.
19.2.Mladší přípravka má za sebou tři turnajeRedakceO P A V A – Vůbec špatně si nevedli svěřenci trenérů Davida Sedláře a Marka Fusse z naší mladší přípravky U-9. Během ledna a února se v hlučínské sportovní hale zúčastnili trojice turnajů spadajících do Halové ligy přípravek.
19.2.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Co se chystá o následujícím víkendu? Áčko Slezského FC se na umělce v Bílovci střetne s polským výběrem GKS Tychy. Po obědě na hřišti Mladé Boleslavi vstoupí do jarní části sezony opavská devatenáctka a mladší dorostenci kategorie U16 se utkají s žákovským výběrem do 15 let.
18.2.Devatenáctka začne v Mladé Boleslavi, doma pak přivítá SpartuRedakceO P A V A - Starší dorostenci Slezského FC znají svůj jarní los. Úvodní zápas jara odehrají v sobotu na půdě Mladé Boleslavi, první domácí utkání čeká Opavu proti pražské Spartě.
17.2.Mladší dorostenci U16 přehráli Prostějov rozdílem tří branekRedakceO P A V A – Hráči z kategorie U-16 Slezského FC před několika dny vyjeli do Prostějova, kde absolvovali přípravné utkání. Slezané nakonec zvítězili poměrně přesvědčivě 5:2. Dvě branky vsítil hostující Čonka.
16.2.Patnáctka zvítězila v ŽiliněRedakceO P A V A – Fotbalisté naší patnáctky se před nedávnem představili na hřišti slovenské Žiliny. Jediná branka se urodila po změně stran, kdy se prosadil opavský Kuča. Ten byl zároveň jediným úspěšným střelcem přípravného zápasu. Slezský FC tedy zvítězil nejtěsnějším možným rozdílem.
13.2.Mrázek s Jurečkou zařídili výhru Opavy na půdě KroměřížeKRO - OPA 0:2, 0.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaK R O M Ě Ř Í Ž - Opavští fotbalisté se na kroměřížské umělce neprezentovali špatným výkonem. Podařilo se jim vstřelit dvě branky, ale také zahodit několik šancí. V opavském sestavě chyběl brněnský útočník Jakub Přichystal, který se k týmu připojí v pondělí.
12.2.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Jaký bude víkend fotbalových mužstev Slezského FC? Áčko čeká další přípravný duel v sobotu na půdě Kroměříže, starší dorostenci stejně jako starší žactvo míří do Žiliny. Mladší dorost se utká s Prostějovem. V neděli se béčko střetne na umělce v Kylešovicích s Krnovem a přípravky si tradičně zahrají na turnajích.
10.2.Nabitý program opavské třináctkyRedakceO P A V A – Mladí hráči naší třináctky se v průběhu uplynulého víkendu museli značně otáčet. Jedna skupina totiž absolvovala přípravný duel s polskými Gliwicemi na kylešovické umělé trávě, druhé mužstvo odjelo do Bílovce, kde ho čekal halový turnaj.
9.2.Mladší přípravka se představila na Vítek CupuRedakceO P A V A - Malí fotbalisté naší mladší přípravky kategorie U-8 během uplynulého víkendu vyjeli do Ostravy, kde se zúčastnili mezinárodního turnaje s názvem Vítek Cup. Postupně poměřili síly s Vítkovicemi, ostravským Baníkem, Sigmou Olomouc, Frýdkem-Místkem, Hranicemi, Trenčínem, Hlučínem, polským Górnikem Zabrze a Bílovcem.
8.2.Útočník Jakub Přichystal v OpavěRedakceO P A V A – Brněnský útočník Jakub Přichystal od pondělka trénuje v Opavě.
7.2.Béčko prohrálo v Mohelnici, jediný gól Opavy dal UvíraRedakceM O H E L N I C E – Opavská rezerva odehrála další zápas přípravy v Mohelnici s místním účastníkem MSFL. Kvalitní duel nakonec domácí rozhodli čtyři minuty před koncem a vyhráli 2:1.
6.2.Vítězství devatenáctky nad Dolním Benešovem zařídil KirschnerRedakceK R A V A Ř E – Opavská devatenáctka zakončila soustředění v Kravařích zápasem na místní umělce proti diviznímu Dolnímu Benešovu. Na góly diváci čekali až do závěru, kdy se dvakrát trefil Kirschner.
5.2.Víkendový program Slezského FCRedakceO P A V A - Následující víkend mají hráči opavského áčka, aby vyléčili šrámy. Z důvodu rozsáhlé marodky totiž muselo být zrušeno přípravné utkání v Rybniku. Rezerva se v sobotu představí na hřišti Mohelnice a devatenáctka na umělce v Kravařích vyzve výběr Dolního Benešova.
Další stránky
12>>