Sparta

V dubnu 2014 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
1.4.Čtrnáctka sestřelila Hlučín osmi gólyHLU - OPA 2:8, 19.kolo | RedakceH L U Č Í N, O P A V A - Žákovský výběr trenéra Jana Doseděla kategorie U14 se o víkendu v derby střetl s Hlučínem a na jeho půdě uspěl, když svému rivalovi nasázeli Opavští osm branek.
1.4.Žáci U12 zasypali Uničov devíti zásahyOPA - UNI 9:3, 19.kolo | RedakceO P A V A - Opavští žáci U12 na podzim nesehráli s Uničovem povedený zápas, což chtěli v jarní odvetě napravit, a to se nadějím Slezského FC povedlo. Utkání bylo prakticky rozhodnuto už po první půli, kdy Slezané vedli 7:1. Nakonec zápas ovládli celkovým poměrem 9:3.
1.4.U13: Naděje Slezského FC doma padly s UničovemOPA - UNI 5:7, 19.kolo | RedakceO P A V A – Svěřenci trenéra Martina Kotaly žáci U13 se doma představili v souboji s Uničovem, ale neuspěli. Opavským se nedařilo prosadit přes obranný blok soupeře a po vyrovnaném boji nakonec malí Slezané prohráli v poměru 5:7.
2.4.Opavský potěr ročníku 2004 bral na svém turnaji bronzRedakceB R U N T Á L, O P A V A – V neděli se uskutečnil poslední z halových turnajů, tentokrát s mezinárodním zastoupením, pořádaným SFC Opava ročníku 2004 mimořádně na bruntálské půdě. Turnaje se zúčastnilo osm mužstev a opavští prcci získali bronz.
2.4.Patnáctka v derby zlomila sousední HlučínHLU - OPA 1:3, 19.kolo | RedakceH L U Č Í N, O P A V A – Fotbalisté Slezského FC U15 cestovali do nedalekého Hlučína, kde po bojovném výkonu zvítězili 3:1. Po prvním poločase vedla Opava o jeden zásah, ale krátce po změně stran přidali Opavští třetí trefu, která definitivně zlomila odpor domácího výběru.
2.4.Mladší dorostenci U16 v derby nestačili na Frýdek-MístekOPA - FRM 0:1, 21.kolo | RedakceO P A V A – Výběr mladších dorostenců pod vedením trenéra Lukáše Černína se utkal s Frýdkem-Místkem a dlouho vyrovnaný zápas nakonec rozhodla jediná branka, o kterou se postarali hosté. Frýdecko-místečtí tak Opavě oplatili porážku z podzimu.
2.4.Devatenáctka Slezského FC nestačila na BohemkuBOH - OPA 4:0, 30.kolo | RedakceP R A H A, O P A V A - Opavskému staršímu dorostu skončila série tří zápasů bez porážky. Rozhodl o tom duel na půdě pražských Bohemians 1905. Slezané sice v hlavním městě nezačali špatně a mohli jít i do vedení, v závěru první půle však inkasovali úvodní gól a po změně stran domácí přidali další tři branky. Opavu čeká další utkání v sobotu od 11 hodin, kdy na hřišti za koupalištěm vyzve Liberec.
3.4.Sedmnáctka v domácí premiéře uštědřila Frýdku-Místku bůraOPA - FRM 5:0, 21.kolo | RedakceO P A V A – Fotbalisté mladšího dorostu Slezského FC U17 si doma hravě poradili s Frýdkem-Místkem. Ve svém prvním domácím mistrovském utkání si Opavští v prvním poločase vypracovali tříbrankový náskok, který po změně stran ještě navýšili na hrozivých 5:0.
3.4.Jarní hraní na chytání! Přihlaste seRedakceO P A V A - Brankářská školička Brankohraní zkouší pro letošní jaro novinku – spolupráci dvou bývalých hráčských a dnes trenérských kolegů Viléma Axmanna a Michala Kosmála. Tréninky tak budou probíhat na dvou místech – v Opavě a Chlebičově. Přihlaste své děti ke zkušeným brankářským trenérům.
3.4.Novinka na webu! Hlasujte pro Hráče měsíce a získejte cenyRedakceO P A V A – Fanoušci a fanynky Slezského FC zbystřete! Na oficiálních webových stránkách Slezského FC jsme pro Vás připravili novinku! Nově můžete zvolit nejlepšího hráče měsíce března prostřednictvím hlasování na webu. Jde o prvotní start ankety, která bude pokračovat i v následujících měsících. Uzávěrka hlasování je ve středu 9. dubna ve 20 hodin.
4.4.Víkendový program mužstev Slezského FCRedakceO P A V A - Přinášíme Vám kompletní víkendový program mužstev Slezského FC pro nadcházející víkend. A-mužstvo hostí v sobotu Třebíč, devatenáctka se utká s Libercem a mladší dorostenci jedou do Karviné. V neděli hraje béčko s Hranicemi stejně jako všechny žákovské výběry.
4.4.Šlágr MSFL se blíží! Přijede druhá Třebíč, překvapení sezonyOPA - TRB 5:0, 20.kolo | RedakceO P A V A - Lídr MSFL Slezský FC se doma o víkendu představí v souboji s nováčkem soutěže z Třebíče. Třebíčské mužstvo si ale vede skvěle a v třetiligové tabulce mu patří druhé místo. Výkop zápasu o šest bodů je v opavských Městských sadech na programu v sobotu 5. dubna 2014 už od 16 hodin!
4.4.Útočník Martin Neubert dohraje jaro v KroměřížiRedakceO P A V A - Forvard Slezského FC Martin Neubert stráví jarní část sezony na hostování v Kroměříži, aktuálně patnáctém celku MSFL.
5.4.Devatenáctka sestřelila Liberec třemi gólyOPA - LIB 3:0, 31.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A - Opavský starší dorost na hřišti za koupalištěm změřil síly s Libercem a vedl si skvěle. Od úvodních minut svého soka přehrával a díky trefě Janetzkého šel do kabin s jednobrankovým vedením. Ve druhé půli přidali Slezané další dva góly, a zaslouženě tak zvítězili. Brankář Godula navíc udržel čisté konto.
5.4.Slezský FC doma zničil Třebíč a upevnil si první místoOPA - TRB 5:0, 20.kolo | Redakce | Deník / František GélaO P A V A – Fotbalisté Slezského FC v sobotu rozdávali radost a ve šlágru MSFL nadělili druhé Třebíči pořádný gólový ranec. Skóre otevřel už po třech minutách Schaffartzik a do konce první půle přidali Opavští další tři branky. Žluto-modré komando bavilo diváky i po změně stran, kdy se podruhé prosadil Metelka.
5.4.Už vím, jak se chodí na děkovačky, směje se Tomáš PoláchOPA - TRB 5:0, 20.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A – Slezský FC doma pěti góly smetl ve šlágru MSFL druhou Třebíč a upevnil si vedení v soutěži. Ke klíčovým postavám opavského mužstva znovu patřil zkušený středopolař Tomáš Polách, který měl prsty ve druhém gólu žluto-modré eskadry.
6.4.Vychytané nuly? Ty jsou pro mě bonbónek, usmíval se Lukáš GodulaOPA - LIB 3:0, 31.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaO P A V A – Devatenáctka Slezského FC zvládla i další domácí vystoupení, když po zásluze porazila liberecký Slovan. Ten se přes dobře bránící opavské mužstvo nemohl dlouho prosadit, a když už se dostal do zakončení, narazil na brankářskou pevnost s označením Lukáš Godula.
6.4.Úspěšný víkend pokračuje! Zvítězila také opavská rezervaOPB - HRN 4:1, 20.kolo | RedakceO P A V A - Vydařený víkend Slezského FC pokračoval i v neděli. Na sobotní výhry devatenáctky nad Libercem a áčka nad Třebíčí navázala také opavská rezerva, která doma rozdílem tří branek porazila Hranice v poměru 4:1.
7.4.Šestnáctka v Karviné neuspěla a vrací se s prázdnouKAR - OPA 5:0, 22.kolo | RedakceK A R V I N Á, O P A V A - Šestnáctka Slezského FC se v sobotu utkala s Karvinou, ale se silným protivníkem dokázala držet krok jen v prvním poločase. Po změně stran domácí opavský tým přehráli a zvítězili v poměru 5:0.
7.4.Lumír Sedláček zve na trenérský seminář! Zúčastněte se takéRedakceO P A V A - Opavský záložník Lumír Sedláček pořádá společně s Unií českých fotbalových trenérů a Sokolem Kobeřice seminář pro trenéry mládeže. Lektory budou Josef Csaplár s Ing. Vernerem Ličkou.