od 17:00
 SFC Opava

Posledních 30 článků

16.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží, ke kterému patří neodmyslitelně fotbal. Rezerva Slezského FC hostí Frýdlant nad Ostravicí, devatenáctka se střetne s prostějovským celkem. Kde hrají další opavská mužstva? To zjistíte v tradičním přehledu níže.
15.8.Informace pro fanoušky mířící do Mladé BoleslaviRedakceOpava – Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC Opava v pátém kole FORTUNA:LIGY na stadionu Mladé Boleslavi přinášíme souhrn organizačně-bezpečnostních informací.
15.8.V Městských sadech se buduje vyhřívaný trávníkRedakceOpava – V úterý 14. srpna oficiálně převzala společnost PHILIPP SPORTOVNÍ TRÁVNÍKY a.s. hrací plochu Městského stadionu v Opavě. Započala tak celková rekonstrukce našeho hřiště s výstavbou nové kotelny pro potřeby vyhřívání hrací plochy nezbytnou pro účast Slezského FC v nejvyšší fotbalové soutěži FORTUNA:LIZE.
14.8.Do akce jde naše mládežRedakceOpava – Středečním utkáním MSDL st. a ml. proti mužstvu MFK Frýdek-Místek se naplno rozjedou soutěže 2018/19 rovněž naším mládežnickým družstvům. Oproti minulé sezoně došlo k několika změnám.
13.8.Fanoušci jsou skvělí, libuje si Kuzmanović. Na penaltu si věřilOPA - LIB 1:1, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Ležela na něm tíha okamžiku. V 76. minutě si Nemanja Kuzmanović postavil míč na penaltový puntík za stavu 0:1. Rozběhl se, vsadil na razanci a udělal dobře. Byť si liberecký gólman Hladký na balon sáhl, zastavit ho nedokázal. Opava díky trefě svého kapitána brala první ligový bod v sezoně.
12.8.Bod je plus. Můžeme se odpíchnout, ví Skuhravý. Výkon nehodnotilOPA - LIB 1:1, 4.kolo | RedakceBrno – Opavští fotbalisté nepředvedli v souboji s Libercem kdejak oslnivý výkon. Naopak. Zejména první půle byla ze strany Slezanů chabá. Po změně stran přišlo zlepšení a nakonec si Opava veze z Brna první ligový bod.
12.8.SFC má první bod. Bude to vzpruha, věří Jaroslav SvozilOPA - LIB 1:1, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Slezský FC urval první ligový bod, ale žádná hitparáda to na hřišti nebyla. Výsledek ovšem může opavské fotbalisty nakopnout, jak věří obránce Jaroslav Svozil. Pilíř defenzivy SFC ukázal, že je naprosto klíčovým mužem sestavy. Čistě odebíral míče soupeřům a obětavými last-minute zákroky často vytáhl tým z nouze.
12.8.Béčko veze bod, remizovalo v HoliciHFK - OPB 1:1, 2.kolo | RedakceOpava – Rezerva Slezského FC vyválčila bod na Hané. V Holici s domácím HFK uhrála remízu 1:1. Svěřenci Lukáše Černína byli lepším týmem, jenomže neproměňovali šance.
11.8.Slezský FC urval první bod, remizoval s LibercemOPA - LIB 1:1, 4.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Chtěli první ligové body a premiérový bod už mají na svém kontě. Fotbalisté Slezského FC totiž ve 4. kole FORTUNA:LIGY remizovali s Libercem. Po bezbrankové první půli šel do vedení Slovan, Opava ale přidala a necelou čtvrthodinku před koncem srovnal na konečných 1:1 trefou z penalty Nemanja Kuzmanović.
10.8.SFC hostí Liberec. Skuhravý velí: Nesmíme dělat naivní ptákovinyOPA - LIB 1:1, 4.kolo | RedakceOpava – Fotbalisty Slezského FC čeká v sobotu čtvrtý pokus ve FORTUNA:LIZE na to, aby si připsali první bodový zisk. Do cesty se jim postaví liberecký Slovan, který z postu hlavního kouče vede ex-hlučínský obránce se slovenským pasem Zsolt Hornyak.
9.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží a opavské týmy budou znovu v akci. Áčko Slezského FC čeká druhý duel v Brně, kde ve 4. kole FORTUNA:LIGY vyzve Liberec. Rezerva se představí na půdě Holice.
9.8.Stará garda Opavy rozdávala radostRedakceOpava – Hned tři utkání sehrála v průběhu června a července Stará garda Slezského FC Opava.
7.8.Informace pro fanoušky před zápasem s LibercemRedakceOpava – Fotbalisté Slezského FC v sobotní odpoledne vyzvou na půdě brněnského stadionu liberecký Slovan. V souhrnu přinášíme základní organizační informace.
5.8.Na Slavii jsme to byli my, libuje si Roman SkuhravýSLA - OPA 3:1, 3.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaPraha – I když na Slavii Opava prohrála 1:3, trenér SFC Roman Skuhravý byl po zápase spokojený. Jeho tým nehrál špatně, hlavně ve druhém poločase Slezané brnkali favoritovi na nervy. Dokonce sahali po bodu.
5.8.Rezerva na úvod sezony padla, nestačila na Nový JičínOPB - NJI 1:2, 1.kolo | RedakceOpava – První zápas sezony skončil pro opavské béčko porážkou. Nejmladší tým v soutěži padl na hřišti za koupalištěm s ambiciózním Novým Jičínem 1:2.
4.8.První bod nás nastartuje, věří Fendrich. Zápas v Edenu si užívalSLA - OPA 3:1, 3.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaPraha – Po vážném zranění kolene prožíval nejtěžší období kariéry. Pracoval na sobě a v závěru uplynulé sezony si zkusil zachytat v zápasech divizní rezervy SFC. V sobotu pak několika parádními zákroky držel na vodou šance Opavy ve slávistickém Edenu, kde Slezané padli v poměru 1:3.
3.8.Opava sahala na Slavii po bodu, nakonec ale padla 1:3SLA - OPA 3:1, 3.kolo | RedakcePraha – První poločas ovládla Slavia, která se ujala vedení ve 20. minutě po trefě Josefa Hušbauera, Opavě se nedařilo dostávat do šancí. Ve druhé půli nejprve navýšil vedení Slavie v 51. minutě Hušbauer, Opavu ale vrátil do hry deset minut před koncem Nemanja Kuzmanović. Jenže po neproměněných šancí Slezanů udeřil v nastavení Peter Olayinka, který stanovil skóre na konečných 3:1 pro domácí.
2.8.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend se blíží a společně s ním také pravidelná dávka fotbalových utkání. Prvoligové áčko Slezského FC se představí v pátek na půdě pražské Slavie, rezerva v neděli vyzve Nový Jičín. Kde hrají další opavské týmy?
2.8.Slezský FC jede do Edenu. Slavia? Křest ohněm, hlásí SkuhravýSLA - OPA 3:1, 3.kolo | RedakceOpava – Rozjetá Slavia bude soupeřem Opavy ve třetím kole FORTUNA:LIGY. Sešívaní jsou velkým favoritem. Výhodou Skuhravého výběru je to, že nemá v Edenu co ztratit. V pátek může v hlavním městě jen překvapit.
31.7.Informace pro fanoušky mířící na utkání se SlaviíRedakceOpava – Pro fanoušky, kteří se chystají podpořit Slezský FC Opava ve třetím kole FORTUNA:LIGY na stadionu pražské Slavie přinášíme souhrn organizačně-bezpečnostních informací
30.7.Puškáč se zapsal do historie, po zápase ale smutnilOPA - ZLF 1:2, 2.kolo | Redakce | FOTO: Tomáš ZávěšickýBrno – Pozitivum sobotního zápasu v Brně? Ano, našlo se. Slezané dali po 4 817 dnech gól v nejvyšší soutěži. Zasloužil se o něj David Puškáč, útočník, který si ve slezské metropoli píše svůj vlastní příběh.
30.7.Letošní Opava Cup ovládl Sosnowiec, SFC skončil třetíRedakceOpava – V pátek se za slunečného počasí na Městském stadionu v Opavě uskutečnil 26. ročník tradičního mezinárodního turnaje Opava Cup určeného pro věkovou kategorii U 17.
29.7.Zbytečná prohra. Nesmíme dostávat tak laciné branky, velí SkuhravýRedakceBrno – Hned po čtrnácti minutách přišli fotbalisté Slezského FC o klíčového stopera Jaroslava Svozila, který byl vyloučen. Vzápětí šel Zlín do vedení, pak ale srovnal Puškáč. Na startu druhé půle ovšem snadno skóroval Poznar a bylo hotovo. Jak duel viděl opavský kouč Roman Skuhravý?
29.7.Nebylo to ono. Musíme jít dál, ví SimerskýRedakceBrno – Nesehráli špatný zápas, jenže hrát přes 70 minut v deseti hráčích, to se soupeři špatně vzdoruje. Opavští fotbalisté v Brně podlehli Zlínu a na první ligový bod stále čekají. „Byli jsme mdlí,“ přiznává obránce Dominik Simerský.
28.7.Slezané dřeli, v deseti ale podlehli ZlínuOPA - ZLF 1:2, 2.kolo | Redakce | FOTO: Deník / Petr WidenkaBrno – Opavští fotbalisté za sebou mají první zápas v brněnském azylu, kde narazili Zlín. Hned ve 14. minutě byl vyloučen stoper SFC Jaroslav Svozil a vzápětí šli ševci do vedení. Pak sice srovnal David Puškáč (na snímku), jenže Poznar ve druhé půli druhým gólem trefil zlínské vítězství.
27.7.Víkendový program Slezského FCRedakceOpava – Víkend je tady a společně s ním várka fotbalových zápasů. Opavské áčko čeká první "domácí" zápas sezony, na brněnském stadionu vyzve Zlín. Na stadionu v Městských sadech se představí rezerva Slezského FC, která se střetne s polským celkem WKS Wilki Wilcza.
27.7.Opava vyzve Zlín. Podáme ještě lepší výkon než na Spartě, věří DvorníkOPA - ZLF 1:2, 2.kolo | RedakceOpava – Zaútočí Slezský FC na první body ve FORTUNA:LIZE? Je tady pokus číslo dvě. V brněnském azylu Opava hostí zlínský Fastav. Ševci jsou ve formě. V prvním kole otočili zápas s Mladou Boleslaví, a to z 0:2 na 3:2. Opavský tým tedy čeká hodně zdatný soupeř.
26.7.Parádní úspěch mládeže! Opavské naděje končí na Ondrášovce šestéRedakceOpava – Vynikajícího výsledku dosáhli mládežníci Slezského FC. V celkovém hodnocení uplynulého ročníku Ondrášovka Cupu obsadili parádní šesté místo. Opavští tak za sebou nechali kluby jako je Jablonec, Sigma Olomouc, Zlín, Brno, Liberec či Teplice.
25.7.Informace pro fanoušky před prvním utkáním v BrněRedakceOpava – Po úvodním ostrém startu FORTUNA:LIGY na stadionu Sparty čeká opavské fotbalisty první "domácí" zápas, ve kterém hostí Zlín. Níže naleznete souhrn nejdůležitějších informací.
24.7.Bude to lepší a lepší, cítí Zavadil. Volá po větší odvazeSPA - OPA 2:0, 1.kolo | Redakce | FOTO: Deník / František GélaPraha – Na hřišti patřil k nejlepším hráčům. Pavel Zavadil předvedl na půdě pražské Sparty špičkový výkon. Do opavské hry vnesl klid. Když to bylo potřeba, dokázal podržet balon. Nekazil, usměrňoval spoluhráče a občas dokonce vytáhl úspěšné obranné skluzy. Zkrátka lídr každým coulem.