oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava
pátek 5.8., 2.kolo
SFC Opava 3
Dukla 0
neděle 14.8., 3.kolo
Olomouc B 
10:15
 SFC Opava

Sedmnáctka zvítězila na turnaji v Bolaticích

26.07.2016, autor Redakce
O P A V A – Turnaj s názvem Opava Cup 2016 se před nedávnem uskutečnil v Bolaticích a kromě sedmnáctky Slezského FC se ho zúčastnil také Třinec a dva celky ze zahraničí – 1. KS Sleza Wroclaw a slovenský MFK Ružomberok.

V prvním měření sil se naši mladíci střetli v malém derby se Třincem, který především po změně stran přehráli. Trefili se Darmovzal, Elbel a Čonka, takže z toho bylo vítězství 3:0.

Druhé utkání přivedlo Opavě do cesty Ružomberok. Byť se hrálo ve velkém horku, tempo bylo více než slušné. Zápas nakonec rozhodla jediná chyba Slováků, kterou při samostatném úniku ztrestal Darmovzal a Slezané slavili nejtěsnější možné vítězství.

Poslední opavský protivník byl sice snaživý, ale i když wroclawská Sleza makala a dřela, za nás se prosadili Koschatzký, Darmovzal a Čonka. Nakonec z toho tedy byla výhra 3:0.

„Ve slušně obsazeném turnaji Opava Cup se nám podařilo vyhrát všechny utkání se skóre 7:0, tudíž jsme mohli slavit celkové prvenství před celky Ružomberoku, Wroclawi a Třince. Krom prvního místa se nám podařilo získat i ceny individuální. Nejlepším střelcem se stal Denis Darmovzal, nejlepším hráčem turnaje pak byl vyhlášen Petr Souček,“ komentoval trenér sedmnáctky Slezského FC Lukáš Černín.

Nejlepší střelec turnaje Denis Darmovzal s Lumírem Sedláčkem a patronem turnaje Václavem Mozolem.

Nejlepší hráč turnaje Filip Souček.

Kapitán opavského výběru Štěpán Harazim.

Pavel Hadaščok (trenér), Marek Mikuš, Vojtěch Harasim, Daniel Kostera, Adam Padušák, Jiří Fusek, Radim Nosál, Adam Blažej, Adrian Miškev, Jan Vyklický, Jakub Elbel, Denis Darmovzal, Václav Mozol (hráč A-týmu).

Spodní řada: Filip Souček, Lumír Sedláček (organizátor za SFC), Tomáš Koschatzký, Zdeněk Čonka, Štěpán Harazim, Adam Bartusek, Pavel Červeňák, Lukáš Černín (trenér).

 
×
Dnes v 10:15 |
SK Sigma Olomouc B
Slezský FC Opava