oficiální web
Slezského fotbalového clubu Opava

Jan Baránek Opavu v nové sezoně nepovede

13.05.2016, autor Redakce
O P A V A - Trenér Jan Baránek v nové sezoně opavské fotbalisty nepovede. K třicátému červnu mu v klubu končí smlouva a ta nebude prodloužena. V klubu nebude pokračovat ani jeho asistent Ludevít Grmela.

Jan Baránek, bývalý kapitán Opavy a později trenér vedl Slezský FC přes tři roky, což z něj dělá nejdéle sloužícího trenéra u prvního týmu SFC za poslední roky. „Honzovy práce si nesmírně vážíme. Pomohl klubu v nejtěžších chvílích, v době, kdy to tady nefungovalo, plnil funkci sportovního manažera,“ řekl současný generální manažer SFC Alois Grussmann.

„Tým pod jeho vedením splnil a zvládl na poprvé nejtěžší krok – postup zpět do II. ligy. V ní se pohyboval ve středu tabulky, a to v prvním i druhém roce,“ podotkl Alois Grussmann a dodal: „Honzovi za odvedenou práci děkujeme, přejeme mu hodně štěstí v novém angažmá. Není vyloučeno, že v budoucnu můžeme opět spolupracovat.“

Nová smlouva nebyla nabídnuta ani Ludevítu Grmelovi. „I jemu patří za odvedenou práci v klubu poděkování, taktéž mu přejeme hodně štěstí a úspěchů v dalším angažmá,“ uvedl generální manažer Slezského FC Opava.